/ Nový web mesta Rožňava | Oficiálna stránka mesta Rožňava
Oficiálna stránka mesta Rožňava
Slovenčina Magyar English

Nový web mesta Rožňava

 31.08.2022
Vážení občania nášho mesta, vitajte na novej webovej stránke Rožňavy.
Nový web mesta Rožňava
Vážení občania nášho mesta,

vitajte na novej webovej stránke Rožňavy. Súčasná doba sa rýchlo mení, moderné technológie ovládajú svet. Aj keď predchádzajúca verzia mestského webu bola v súlade so všetkými pravidlami, pri jej prehliadaní bolo poznať, že vznikla pred ôsmimi rokmi. Nový web mesta je už v súlade s modernými trendmi. Bez problémov si ho môžete prehliadať na monitore počítača, tabletu či mobilu. Je prehľadnejší a rýchlejšie sa dostanete k hľadaným informáciám. Tešiť sa môžete na kvalitnejšie fotografie.

Hlavnou myšlienkou pri príprave nového webu bolo jeho sprehľadnenie a využitie moderných technológií a trendov. Zároveň myslíme aj na návštevníkov mesta, ktorí sa na našom webe dozvedia o histórii Rožňavy, o jej pamiatkach, ale aj informácie, kde sa môžu ubytovať či najesť.

Veríme, že sa vám bude nový web mesta Rožňava páčiť, nájdete na ňom hľadané informácie a budete ho navštevovať s dobrým pocitom.

Aktuálne je internetová stránka v testovacej prevádzke.

Ak by ste narazili na nejakú chybu, nefunkčnosť, či máte podnety na zlepšenie, prosím kontaktujte nás na: novyweb@roznava.sk.

 

 

 

 

 


© Mesto Rožňava, 31. 8.  2022  Ing. Marek Krišťák, administrátor internetového portálu mesta