Oficiálna stránka mesta Rožňava
Slovenčina Magyar English

Jarné prázdniny s GOSkou

 15.02.2024
Jarné prázdniny s GOSkou

plagat

plagat

 

Jarné prázdniny s GOSkou
Pútavý program v Dome tradičnej kultúry Gemera pre malých aj veľkých

Gemerské osvetové stredisko (GOS), kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, ponúka atraktívne trávenie voľného času v remeselných dielňach Domu tradičnej kultúry Gemera na Betliarskej 8 v Rožňave. Nebudú však chýbať ani veľmi obľúbené animované rozprávky priamo z vesmíru.

Remeselné dielne
ponúkajú tvorivý relax pod vedením šikovných lektorov z Remeselníckeho inkubátora v kožiarskej, textilnej, keramickej, či drotárskej dielni.
Termín: 26.-28.2.2024 od 9.00, 11.00 a 13.00 hod.
Účastnícky poplatok: 2€ za osobu
 
Prázdninové planetárium
ponúka mimoriadnu projekciu dobrodružných animovaných rozprávok s astronomickou tematikou v mobilnom digitálnom planetáriu vo formáte fulldome.
Kozmo a jeho dobrodružstvá - novinka roku 2023, exkluzívna premiéra v Rožňave! Kozmonaut Kozmo z planéty Zem rád lieta vesmírom, kde objavuje zaujímavosti o nových planétach, často stretáva zlých mimozemšťanov, ale spoznáva aj nových kamarátov.
321 ŠTART! - hlavnými hrdinami ďalšej obľúbenej rozprávky o odvahe a vynaliezavosti sú škrečok Elon a jeho robotický spoločník, ktorý vypadol z vesmírnej lode.
Termín: 26.-28.2.2024 od 9.00, 10.00 a 13.00 hod.
Účastnícky poplatok: 3€ za osobu.

Registrácia vopred je vítaná!

Kontakty:
Aktuálne informácie zo života Gemerského osvetového strediska sledujte na našej stránke www.gos.sk a na našich sociálnych sieťach, ktoré nájdete jednoducho ako @gos.roznava.
 
 

© Mesto Rožňava, 15. 2.  2024 Ing. Marek Krišťák, administrátor internetového portálu mesta