Vedenie klubu aj tento rok zabezpečilo možnosť malým deťom rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti v športovaní, hlavne vo futbale. Počas celého roka boli pod dohľadom kvalifikovaných trénerov.

Behom roka sme zorganizovali športové hry a súťaže pre rodičov s deťmi.

Cez zimné obdobie sme trénovali v telocvični na ulici Komenského 3-krát za týždeň. Boli sme účastníkmi rôznych halových turnajov v kategórii U9 a U11 a to v Revúcej 2x, Rožňave 2x a v Putnoku (MR) 2x.

V mesiaci marec sme začali s trénovať na ihrisku pri škole na ulici Komenského až do konca októbra. Na jar sme začali hrávať na turnajoch v Revúcej, Rožňave s MFK 3x, Gemerskej Polome 2x v kategórii U11 a U9.

V mesiaci jún sme s pomocou rodičov a sponzorov zorganizovali už 5. ročník MDD v Joviciach na futbalovom ihrisku, súťažilo sa v rôznych športoch ako futbal, florbal a bedminton. Ako vždy boli spokojní aj rodičia aj deti.

V júni sme mali naplánovaný prípravný zápas s U11 v Kazincbarcike (MR) a po stretnutí sme sa išli kúpať do Miskolc Tapolci. Škoda, že domáci na poslednú chvíľu odvolali zápas pre nedostatok hráčov.

V mesiaci júl sme zorganizovali futbalový kemp s pomocou rodičov a sponzorov pre 20 detí s ubytovaním a s plnou penziou. Trénovalo sa dvojfázovo. Počas kempu sme hrali aj prípravný zápas s mužstvom U15 Drnava.

Po prázdninách sme začali trénovať a pripravovať na majstrovské stretnutie v kategóriach U11 a U15. Odohrali sme 3 prípravné zápasy s Hrhovom 2x a s Drnavou.

V lete sme sa prihlásili do súťaží v ObFZ Rožňava v kategórii U11 a U15.

Počas jesennej časti sme v kategórii U11 odohrali 4 zápasy, v U15 8 majstrovských zápasov.

Domáce zápasy odohrávame v Krh. Dl. Lúke nakoľko v Rožňave nie sú voľné ihriská v termínoch našich zápasov.

Po odohraní majstrovských zápasov sme chodili na halové turnaje v kategórii U9 a Ull v Rožňave 3x.

Začiatkom decembra sme spoločne s rodičmi pripravili darčeky a počas tréningu k nám prišiel už 5. rok Mikuláš a odovzdal deťom darčeky.

Počas zimného obdobia trénujeme v telocvični a pripravujeme sa na rôzne halové turnaje a na jarnú časť okresného majstrovstva v kategóriach U11 a U15.

Na všetkých turnajoch hráme pod hlavičkou ŠK BEMIFO Rožňava.

Fotografie z rôznych podujatí sú zverejnené na stránke Facebook pod názvom BEMIFO.


 


© Mesto Rožňava, 18.  12. 2019 Erika Švedová, Odbor kultúry, športu a cestovného ruchu, Mestský úrad Rožňava

Publikované: 18.12.2019 15:45 hod.