Plní si svoje sny
 
Tajomstvá v literatúre IV.

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave, kultúrna organizácia Košického samosprávneho kraja, pripravila v rámci projektu Tajomstvá v literatúre IV. stretnutie s Vierou Varšovou pod názvom „Pohľad na život zhora“. V stredu 20.októbra 2021 o 17:00 hod. sa bude konať pre verejnosťv dopoludňajších hodinách nasledujúceho dňa sú pozvaní študenti. Podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umeniaje hlavným partnerom projektu.

Viera Varšová je motivátorkou, mentorkou,  vzťahovým koučom  a psychosomatičkou. Je autorkou knihy „Ako som našla svoje druhé JA“. Má za sebou stovky charakterových  numerologických  osobnostných  i vzťahových rozborov. Sprevádza ľudí na ceste, ako lepšie zvládnuť náročné životné situácie, ako porozumieť sebe, iným, ako nastaviť svoj život, zdravie a vzťahy tak, aby fungovali.

V posledných rokoch sa stal stres súčasťou našich životov viac, ako čokoľvek iné. Žijeme v uponáhľanej dobe, spoločnosť je zameraná predovšetkým na výkon, umelý ideál krásy, dokonalosť, moc, peniaze. Pociťujeme nenávisť a hnev voči niekomu alebo niečomu, čo nevplýva v žiadnom prípade dobre na našu psychiku.

Doprajme si teda čas na veci, ktoré nám robia dobre. Venujme sa viac stretnutiam s rodinou, blízkymi, priateľmi.

Viera Varšová žije svoj život snov, venuje sa práci o akej snívala. Pred pár rokmi sa rozhodla, že už nechce svoj čas a energiu investovať iným, ale chce byť sama tvorcom svojho života. A čo v krátkosti prezradila o sebe?

„Viem, ako veľmi by som v minulosti bola ocenila vedomosti, ktoré mám teraz hlavne z oblasti vzťahov a lásky  Určite by mi pomohlo Tajomstvo 9 kľúčov k fungujúcim vzťahom, ktoré som opísala vo svojom  e-booku.  Hlavne v období, keď som sa borila vo vzťahových krízach a beznádejne hľadala riešenia“ povedala Varšová. A ako každá žena, aj ona rada varí, pečie, má rada kvety, rada cestuje. Je organizátorkou kurzov Ženy v Raji a vedie Školu sebapoznania a charakteroznalectva.

Pozývame Vás do priestorov Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského v Rožňave, ul. Lipová 3 v stredu 20. októbra 2021 o 17:00 hod. na netradičné stretnutie s autorkou knihy „Ako som našla svoje druhé JA“ - Vierou Varšovou Príďte si vypočuť príbeh o hľadaní šťastia, spokojnosti, svojej vnútornej podstate cez svet čísel a pochopenia. Možno aj Vy objavíte v sebe niečo jedinečné a možno si začnete plniť svoje sny.

Zdroj:
https://vieravarsova.sk/
https://www.mojalekaren.sk/clanok/10-tipov-ako-sa-zbavit-stresu/
https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konickova/5791/psycholog-martin-pospichal-myslienky-ovplyvnuju-psychiku-hormonalny-i-imunitny-system
 
 
 
Tatiana Bachňáková
Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave
Kontakt : www.kniznica-rv.sk
E-mail : kniznica@kniznica-rv.sk
Adresa : Lipová 3, 048 01 Rožňava
Tel. : 058/ 788 09 11, 788 09 17
 
 
 
 

© Mesto Rožňava, 18. 10.  2021 Ing. Marek Krišťák, administrátor internetového portálu mesta

Publikované: 18.10.2021 13:29 hod.