Podujatie sa uskutoční v rámci Rožňavského kultúrneho leta 2020, vstup je voľný.

 Tešíme sa na vás na Námestí baníkov v nedeľu 9.8. 2020 o 16.00.

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie bude konať v kongresovej sále na 2. poschodí  radnice (Námestie baníkov 32, Rožňava).

 

Springs je novozaložená kapela z Rožňavy. Jej členky spolu pôsobili v ZUŠke niekoľko rokov a napokon sa koncom  leta roku 2019 rozhodli vytvoriť niečo vlastné. Okrem coverov piesní si píšu aj svoje originálne skladby. Spev je v réžii Mimky Gallovej, na klavír hrá Sofi Szakalová a na cajon a gitaru Lola Palme.

HoryZone

je kapela, ktorá v aktuálnom zložení existuje od roku 2018. Ich najväčší úspech bolo víťazstvo celoslovenského kola hudobnej súťaže pre amatérske kapely - Hudba je radosť. Ich hudba sa zaraďuje do alternatívneho pop/rocku ale v repertoári majú aj spirituály a zhudobnené básne. Členovia kapely sú: Anna Baffy, Attila Orban Bakos, Nicolet Gubalová a Lucia Uličná.

 

 

Viac informácií: : www.roznava.sk, FB/ Mesto Rožňava

Zmena programu vyhradená.

Mediálny partner: RVTV

Z podujatia budú zhotovované obrazové a zvukové záznamy v súlade s § 13 ods. 1 zákon 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. 

Organizátor sa bude riadiť aktuálnymi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR ohľadom organizovania hromadných podujatí. Diváci sú povinní tieto nariadenia dodržiavať.

 


© Mesto Rožňava, 27.  7. 2020 Mgr. Lenka Leštáková, Odbor kultúry, športu a cestovného ruchu, Mestský úrad Rožňava

Publikované: 27.07.2020 14:57 hod.