Koncertné popoludnie v rámci Rožňavského kultúrneho leta

IAKO BEI a Imaginary

 

IAKO BEI 

je projekt speváka, basgitaristu, skladateľa a textára Romana Jakobeja z Rožňavy. 

Čo robí debutový album kapely PURSUITS IN 1IFE unikátnym je jeho inovatívna a originálna interpretácia rockovej hudby, kde hlavný nástroj rocku – gitara – chýba. Skladby nesúce sa na rozmedzí progresívneho, melodického a umeleckého rocku sú nahraté v zložení bicie, klávesové nástroje, basová gitara s mnohými efektmi a saxofón.

 

Imaginary

Skupina vo vynovenej zostave zahrá piesne z pripravovaného albumu.  Nechajte sa uniesť rytmami inštrumentálnych skladieb skvelých hudobníkov a odpútajte sa od každodenných problémov...

 

Podujatie sa uskutoční v rámci Rožňavského kultúrneho leta 2020 Tešíme sa na vás na Námestí baníkov v nedeľu 2.8. 2020 o 16.00.

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie bude konať v kongresovej sále na 2. poschodí  radnice (Námestie baníkov 32, Rožňava).

 

Viac informácií: : www.roznava.sk, FB/ Mesto Rožňava

Vstup na podujatie je voľný.

Zmena programu vyhradená.

Mediálny partner: RVTV

Z podujatia budú zhotovované obrazové a zvukové záznamy v súlade s § 13 ods. 1 zákon 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. 

Organizátor sa bude riadiť aktuálnymi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR ohľadom organizovania hromadných podujatí. Diváci sú povinní tieto nariadenia dodržiavať.

 

 


© Mesto Rožňava, 22.  7. 2020 Mgr. Lenka Leštáková, Odbor kultúry, športu a cestovného ruchu, Mestský úrad Rožňava

Publikované: 22.07.2020 12:48 hod.