Pridať nový príspevok

Zobraziť stránku:   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. ... 150  ďalšia »

Dňa : 02-10-2021, 18:37 autorom je Ing. Enikő Dobos [176.112.181.35]
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na zber nepotrebného šatstva, odevu v meste /nie charita/, keďže kontajnery na šatstvo už nie sú Existuje nejaká firma na území mesta, ktorá ju zabezpečuje?
Ďakujem za odpoveď.


ODPOVEĎ: (5.10.2021, 14:00)


Dobrý deň,
zber nepotrebného šatstva a odevu zabezpečujú Odpadové služby mesta Rožňava na zbernom dvore na Štítnickej ulici č 21.


Mgr. Michal Drengubiak
michal.drengubiak@roznava.sk
zástupca primátora mesta Rožňava

Dňa : 25-09-2021, 10:04 autorom je Ing.Ľ.Oravec [78.98.28.196]
Všetky mestské cesty sú v absolútne dezolátnom stave.Tento stav trvá najmenej 30 rokov a je stále horší a horší. Žiadam primátora mesta,aby najneskôr do 30 dní zverejnil skutočný stav prípravy a zabezpečenia financií na kompletnú opravu komunikačných ciest v meste,nie na neodborné a pochybné plátanie asfaltových dier,ako aj časový a polohový plán realizácie kompletnej rekonštrukcie ciest v meste Rožňava. Žiadam tiež primátora mesta,aby tomuto chronickému problému mesta venoval už konečne prioritu celého mestského úradu a aby sa na to znova,tak ako všetci pred ním nevykašľal.


ODPOVEĎ: (8.10.2021, 08:10)


Dobrý deň,
financovanie opráv ciest a chodníkov sa odvíja od finančných možností mesta a v súlade so schváleným rozpočtom. Financovanie takýchto opráv sa realizuje predovšetkým z vlastných zdrojov, ktoré nie sú neobmedzené. V súčasnej dobe prebieha pasportizácia ciest a chodníkov, ktoré sú v majetku a správe mesta Rožňava a vyžadujú komplexnú opravu/rekonštrukciu. Následne bude vypracovaný časový plán realizácie konkrétnych úsekov (doteraz boli realizované iba úseky v havarijnom stave, ktoré boli plánované na nasledujúci rok). Mesto Rožňava od roku 2019 považuje komplexnú rekonštrukciu ciest a chodníkov za svoju prioritu. Práve preto dáva prednosť takýmto opravám a nie tzv. „plátaniu“, neznamená to však, že v niektorých prípadoch nepristupuje k drobným opravám, predovšetkým tam, kde to povaha poškodenej komunikácie vyžaduje.Michal Domik
michal.domik@roznava.sk
primátor mesta Rožňava

Dňa : 23-07-2021, 14:42 autorom je Ing. Peter Páteček [188.167.254.191]
Dobrý deň, chcem sa informovať, kedy bude opravená cesta na Čučmianskej ulici. Pri rekonštrukcii chodníka pred párnou skupinou bytových domov č. 2 až 12, bola bagrom poškodená priľahlá časť vozovky, čím sa vytvoril jarok. Keď prší, tak voda z tohto jarku vyplavuje zeminu, ktorá sa šíri po celej šírke vozovky. Keď voda vyschne, vietor a prechádzajúce autá zeminu víria, čím sa zvyšuje prašnosť v tejto časti ulice. Taktiež nám bola pri rekonštrukcii poškodená časť dlažby pred bytovým domom č. 1. To si máme na vlastné náklady dať dlažbu opraviť? Je chvályhodné, že sa tie chodníky opravili a slúžia svojmu účelu, ale mali by sa veci dotiahnuť do konca. Ďakujem!


ODPOVEĎ: (30.7.2021, 08:05)


Technické služby mesta v priebehu mesiaca august odstránia vzniknuté nedostatky pri realizácii výstavby chodníkov na Čučmianskej ulici.

Za vzniknuté nedostatky sa ospravedlňujeme.


PaedDr. Mikuláš Gregor, MPH
mikulas.gregor@roznava.sk
Technické služby mesta Rožňava

Dňa : 06-07-2021, 15:18 autorom je Silvia Kováčová [87.197.145.221]
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri udržiavaní čistoty na ul. Komenského okolo školy. Každý deň je tam neskutočne veľa "smetí" t.j. plastové fľaše, papieriky od cukríkov, proste smetisko. Vieme aj to kto je toho príčinou, ale nahlas sa to nepovie. Cez školský rok sú to deti zo školy, a teraz cez prázdniny si robia "žúrky" na schodoch školy. Bolo by vhodné, keby sa okolo školy nainštalovali smetné koše tak, ako sa to urobilo pred vchodom č. 19 (na našu zlosť, pretože je tam neustále smetisko...) Je to nepríjemné každé ráno ísť do roboty a predierať sa cez smetisko. Dúfam, že sa s tým dá niečo urobiť (sprísniť kontroly MP vo večerných hodinách) Ďakujem.ODPOVEĎ: (23.7.2021, 12:20)


Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. V predmetnej veci sme prijali opatrenia na zvýšenie hliadkovacej činnosti Mestskej polície v danej lokalite. V priebehu druhého polroka 2021 prehodnotíme rozmiestnenie niektorých smetných košov aj na sídliskách, prípadne zvážime osadenie ďalších v prípade ich nedostatku. Veríme, že prijaté opatrenia eliminujú negatívne javy, na ktoré ste nás upozornili a ďakujeme za Vašu trpezlivosť pri ich napĺňaní.


Mgr. Michal Drengubiak
michal.drengubiak@roznava.sk
zástupca primátora mesta Rožňava

Dňa : 23-06-2021, 11:09 autorom je Ing.Ernest Schuller [178.143.108.107]
Dobrý deň prajem.
Chcem oznámiť, že absolútne nie som spokojný s tou lenivou osádkou, čo zbiera plasty v stanovenom čase na košickej ulici.Už druhýkrát sa stalo,že zobrali vrece s plastom od domu nado mnou, od domu oproti mne a moje naplnené vrece nechali na mieste.Poznamenávam, že vždy som mal vrece plnšie ako tie, čo zobrali a pritom moje nechali.Počerný zberač sa na moje vrece aj pozeral, ale ho nezobral,lenilo sa mu po neho prísť cez cestu.Dokonca nedávno sa stalo aj to, že moje vrece s plastom zobral, ale prázdne vrece nenechal, hoci všade inde nechal.Pri takomto postupe strácam chuť separovať a budem to všetko dávať do zmesového odpadu, keď s tým neurobíte poriadok.


ODPOVEĎ: (28.6.2021, 13:45)


Dobrý deň, bohužiaľ sa Vám k tomu neviem presne vyjadriť, keďže to nezbiera posádka Odpadových služieb mesta Rožňava, ale zazmluvnená firma ktorej okamžite preposielame danú sťažnosť. Urobíme všetko preto, aby sa táto situácia neopakovala. Vzniknutá situácia nás mrzí. Pracovníci sa často menia z dôvodu pandemickej situácie, ale aj čerpaniu dovoleniek, preto môže dochádzať k takýmto situáciám. Odpadove sluzby mesta Rožňava sú vždy v pohotovosti vyviezť odpad v podobných prípadoch, ako aj priviesť nové vrece. V prípade ak by sa to opakovalo, tak kontaktujte hneď v ten deň priamo Odpadové služby mesta Rožňava, na tel. č. 0917 803 992, alebo emailom na: odpadovesluzby@roznava.sk, prípadne: jennifer.katrenicova@roznava.sk , aby mohla byť urýchlene vykonaná náprava.
Ďakujeme za pochopenie.Mgr. Jennifer Katrenič
jennifer.katrenicova@roznava.sk
riaditeľka Odpadových služieb mesta Rožňava

Dňa : 24-01-2021, 08:53 autorom je Ing.Ernest Schuller [90.64.3.32]
Prečo sa v sobotu 23.1.2021 neodviezli z Košickej ulice vrecia s vyseparovaným odpadom papiera, tak ako je to uvedené v harmonograme vývozu odpadov ???

ODPOVEĎ: (31.1.2021, 9:45)

Dobrý deň.
Posielam Vám stanovisko Odpadových služieb mesta Rožňava:
Zber sa nevykonal podľa platného harmonogramu z dôvodu časovej tiesne nového vývozcu. Na odstránení chýb aktívne pracujeme a vývoz bol vykonaný hneď v ďalšom možnom termíne.
V prípade ak by sa to opakovalo, tak kontaktujte hneď v ten deň priamo Odpadové služby mesta Rožňava, na tel. č. 0917 803 992, alebo emailom na: odpadovesluzby@roznava.sk, prípadne: jennifer.katrenicova@roznava.sk , aby mohla byť urýchlene vykonaná náprava.Tibor Vanyo
tibor.vanyo@roznava.sk
Kancelária primátora
Mestský úrad v Rožňave

Dňa : 19-12-2020, 00:15 autorom je Ing. Peter Páteček [188.167.254.231]
Zdravím, chcem oznámiť, že na Komenského ulici na pouličnej lampe pri trafostanici pri škole je vypálená výbojka. Ďakujem!


ODPOVEĎ: (23.1.2021, 16:05)

Dobrý deň.
Oznámená porucha na verejnom osvetlení na ulici Komenského pri trafostanici pri škole bola nahlásená dňa 23.12.2020 spoločnosti FIN-MOS na odstránenie závady. Závada bola odstránená.


Tibor Vanyo
tibor.vanyo@roznava.sk
Kancelária primátora
Mestský úrad v Rožňave

Zobraziť stránku:   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. ... 150  ďalšia »


Pridať nový príspevok:
Text:
Autor (Meno a priezvisko): Uveďte svoje meno a priezvisko, nie nick a pod.
E-mail: napr.: moj_email@nieco.sk
Kontrolný reťazec: pic
 
  - po uložení sa príspevok musí schváliť správcom
- všetky položky musia byť vyplnené

Pravidlá pre používanie tohto fóra - čítajte pozorne:
Toto diskusné fórum je moderované.
Diskusné príspevky sa nezobrazujú v on-line režime, ich publikácia je moderovaná na základe podmienok pre zverejnenie stanovených Mestom Rožňava.

Otázka, v ktorej pisateľ namiesto svojho mena a priezviska uvedie do poľa AUTOR prezývku, nick a pod. nebude zverejnená.

Odpoveď na príspevok je do diskusn. fóra zaradená spravidla do 3 prac. dní.
Príspevky, ktoré budú v rozpore s podmienkami pre zverejnenie správca nezverejní.

V prípade, že chcete k diskusnému príspevku pripojiť aj súbor (foto a pod.) - pošlite ho ako prílohu - e-mailom na adresu: forum@roznava.sk

* Príspevok nesmie byť v rozpore s platnou legislatívou SR
* Príspevok nesmie obsahovať hanlivé výrazy, vulgarizmy
* Príspevky nesmú byť zamerané na propagáciu vojny, násilia.
* Príspevky nesmú obsahovať prejavy vyhrážok, rasovej neznášanlivosti, náboženskej neznášanlivosti
* Príspevky nesmú obsahovať prejavy národnostnej neznášanlivosti,
* Príspevky nesmú obsahovať prejavy neznášanlivosti na báze pohlavia
* Príspevky nesmú byť zamerané na sexuálnu tematiku
* Príspevky nesmú obsahovať propagáciu tovarov, prác a služieb, taktiež nesmú obsahovať propagáciu značiek a obchodných názvov
* Príspevky nesmú byť zamerané na propagáciu omamných látok, alkoholu, tabakových výrobkov a jedov
* Príspevky nesmú byť zamerané na propagáciu politických strán a jej činiteľov či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle
* Príspevky nesmú zosmiešňovať (ironizovať) jednotlivca alebo skupinu ľudí, po odbornej alebo ľudskej stránke
* Prispievateľ článkov v module diskusné fórum si je vedomý hmotných ako aj trestnoprávnych dôsledkov, ktoré by mohli potenciálne v budúcnosti vzniknúť ako regres na prejavený názor zo strany dotknutých osôb. Toto sa vzťahuje len a výhradne na zverejnené články v module diskusné fórum. (toto ustanovenie sa vzťahuje na situácie ako napr. únik strategických informácií, ktoré by mohli spôsobiť inej osobe ekonomické, bezpečnostné a iné škody pričom by bolo nutné použiť materiál zverejnený na diskusnom fóre ako dôkazný materiál v procese vyšetrovania)

Mesto ROŽŇAVA a ani správca web stránky nenesú žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
Prispievateľ do modulu diskusné fórum súhlasí s uvedenými podmienkami v plnom rozsahu bez výhrad.
Ak máte pocit že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím toto diskusné fórum!