PROGRAM  NA SEPTEMBER 2019
 
 
5. september od 19.00 ŠTVRTKOVÉ KINO
Všetci to vedia
Dráma Španielsko 2018 132 min. MP15 3€
Najslávnejší filmový pár súčasnosti Penélope Cruz a Javier Bardem exceluje v hlavných úlohách dávnych milencov, medzi ktorými to nikdy neprestalo iskriť. Záhadné zmiznutie jedného z hostí počas bujarej svadobnej oslavy odhalí mnohé rodinné tajomstvá. Temperamentný psychologický thriller dvojnásobného držiteľa Oscara, scenáristu a režiséra Asghara Farhadi.
 
 
12. september od 19.00 ŠTVRTKOVÉ KINO
Teroristka
Komédia, dráma Česko 2019 95 min. MP12 3€ 
Hrajú: Iva Janžurová, Martin Hofmann, Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Eva Holubová, Kristína Svarinská
Plejáda hereckých osobností, excelentný výkon Ivy Janžurovej, slušná porcia humoru, množstvo dramatických momentov a záver v ktorom sa potvrdí, že v jednote je sila. V množstve scén hodných absurdnej čiernej komédie sa objavuje aj myšlienka sociálnej drámy, no hlavným posolstvom filmu je boj za spravodlivosť a morálku.
 
 
26. september od 19.00 ŠTVRTKOVÉ KINO
Kto je ďalší?
Dráma Slovensko 2019 90 min. MP12 3€
Nový slovenský film režiséra a scenáristu Mira Drobného je inšpirovaný tromi skutočnými príbehmi zo Slovenska, Ruska a Kanady s témami kyberšikany, selfiemánie a sexuálneho zneužívania. Osudy hlavných hrdinov zmenil internet a priviedol ich až na hranicu života a smrti. Film má od svojho vzniku na konte už 15 ocenení z festivalov, hudobne sa na ňom podieľali speváčka Celeste Buckingham, slovenská raperka Aless Caparelli, britský spevák Liam Adams a americká hviezda Demi Lovato.
 
 
29. september od 16.00 RODINNÁ NEDEĽA
Smelé mačiatko
Animovaný Čína 2018 89 min. MP 2€
Nezbedné mačiatko Klbko sa rado díva na svet z okna svojho domova a sníva o tom, že raz spozná všetko neznáme tam vonku. Vďaka svojej vynaliezavosti sa mu podarí zostrojiť skutočnú lietajúcu raketu, na ktorej sa vyberie hľadať bájny Mačací raj. Otec Fúzik spolu s novou parťáčkou Arou sa ho okamžite vydáva hľadať.
Príbeh o sile lásky otca k svojmu synovi plný dobrodružstiev a nových priateľstiev chytí za srdce nielen všetkých milovníkov mačiek!
 
 
info: fb.me/kino.apollo.roznava
A. Kleinová, kleinova@gos.sk, 0905 919 431
 
 

© Mesto Rožňava, 4. 9.  2019 Ing. Marek Krišťák, administrátor internetového portálu mesta
Publikované: 4.09.2019 08:47 hod.