V uplynulom kole 5. Košicko - gemerskej ligy cestovali futbalisti na ihrisko Lokomotívy Košice. Domáci začali premenenou penaltou po faule Korfantu. Do prestávky pridali ešte ďalšie tri góly. Polčasové vedenie 4:0 natiahli po prestávke ešte do dva góly, keď premenili aj druhú nariadenú penaltu.

Viac sa darilo rožňavskému Béčku. V druhom kole 7. ligy zdolalo Lipovník 4:0.

ŠTATISTIKA

5. liga Košicko-gemerská, 5. kolo: Lokomotíva Košice – Rožňava 6:0 (4:0) Góly: F. Korček 3 (2 z 11 m), V. Beliš 2, M. Šemrák. ŽK: 0 – 14. J. Korfanta. R: M. Godžak. D: 100. ROŽŇAVA: L. Šalamon – J. Korfanta, J. Figúr, P. Sappanoš, A. Ragán (61. R. Ďurský), O. Vysoký, S. Ďuriček, M. Chochol, M. Ikri, M. Horvát, D. Grulyo.

Z ďalších výsledkov mužstiev MFK Rožňava

7. liga 2. kolo: Rožňava B – Lipovník 4:0 (2:0) Góly: 11. Z. Molčan, 38. Z. Breuer, 48. a 87. O. Sanisló. ŽK: bez. R: D. Poťmák. D: 80. ROŽŇAVA B: A. Köteles – R. Greško, Z. Molčan, A. Gyömbér, Z. Breuer, O. Sanisló, D. Orbán (46. L. Rabas), P. Fabián, L. Drobňák, T. Leštách, Jur. Horvát. Čoltovo – FK Štítnik 4:2, Jovice – Krh. Podhradie B (nehralo sa), Brzotín a Gemerská Poloma voľno.

3. liga U19, 7. kolo: Rožňava – Trebišov 0:4 (0:3) Góly: R. Škodi, J. Boberský, V. Rusnák, T. Leštách (vlastný). ROŽŇAVA: K. Kocis – Jur. Horvát, A. Hajduk, T. Leštách, O. Miklóš (46. D. Beke), K. Šikur, T. Miškovič, A. Mihók, M. Ikri, D. Grulyo, A. Ragán. 2. kolo (28. 8. 2019): Rožňava – Snina 1:4 (0:2) Góly: M. Ikri – D. Fedorco 3, Ľ. Mesároš. ROŽŇAVA: D. Oravecz – Jur. Horvát, A. Hajduk, T. Leštách, O. Miklóš, M. Timár, D. Beke, K. Šikur, T. Miškovič, A. Mihók, M. Ikri.

3. liga U17, 7. kolo: Rožňava – Trebišov 1:6 (0:3) Góly: T. Benö – S. Toth 3, S. Halkai, S. Kaňuch, F. Chochol (vlastný). ROŽŇAVA: M. Magos – S. S. Drábik, K. Kováč, M. Skalický, T. Benö, L. Felezký, S. Hric, F. Chochol, G. Labina, P. Kišš, M. Timár. 2. kolo (28. 8. 2019): Rožňava – Snina 3:3 (2:1) Góly: M. Skalický, G. Labina, K. Kocis – M. Šuťak, D. Lopata, R. Maťoška. ROŽŇAVA: M. Magos – S. S. Drábik, K. Kocis, K. Kováč, M. Skalický, T. Benö, L. Felezký, S. Hric, F. Chochol, G. Labina.

2. liga U15 skupina A, 3. kolo: Rožňava – Strážske 5:1 (0:0) Góly: J. Fedor 3, F. Chochol (11 m), N. Makkay (11 m) – K. Chorcholič. ROŽŇAVA: P. Varga (43. V. Šimon) - N. Podracký, Ch. Fabian, N. Makkay, J. Fedor, M. Ligart, F. Chochol, P. Škvareniak, Ján Horvát, T. Šujanský, M. Vávrová (41. S. Šimun).

2. liga U13 skupina A, 3. kolo: Rožňava - Strážske 14:0 (5:0) Góly: F. Polyák 4, R. Kral a M. Šeďo po 3, D. Kubica 2, R. Polyák, R. Farkaš. ROŽŇAVA: K. Horňák – F. Polyák, D. Šelmeci (34. R. Farkaš), S. Chochol, M. Minčík, R. Kral, D. Kubica, Š. Šimon, M. Šeďo, R. Polyák, P. Rogos.

Program najbližších zápasov

5. liga Košicko-gemerská, 6. kolo 8. 9. 2019 o 15.30 hod. Rožňava – Kysak.

7. liga, 3. kolo, 7. 9. 2019 o 16.15 hod. Gemerská Poloma – Rožňava B.

3. liga U19/U17, dohrávka 6. kolo 4. 9. 2019 o 15.00 a 17.15 hod. Ľubotice – Rožňava, 8. kolo 7. 9. 2019 o 10.00 a 12.15 hod. Svidník – Rožňava.

2. liga U15/U13, 4. kolo 8. 9. 2019 o 10.00 a 11.45 hod. Košická Nová Ves – Rožňava.

© Mesto Rožňava, 3. 9. 2019 Peter Podolinský, Odbor kultúry, športu a cestovného ruchu, Mestský úrad Rožňava

Publikované: 3.09.2019 14:37 hod.